Staňte sa DOBROVOĽNÍKOM na najväčšom festivale vedy, výskumu a inovácií na Slovensku!

Ak sa zaujímate o vedecké objavy, prínosy alebo nové technológie a chcete zažiť nezabudnuteľnú atmosféru, ste na správnom mieste. Aby sme však podujatie dokázali zrealizovať, hľadáme zapálených dobrovoľníkov.

Čo môžete ako dobrovoľník/ dobrovoľníčka získať?

Spoznávanie zaujímavých ľudí: Budete mať príležitosť stretnúť sa a spolupracovať s ľuďmi, ktorí majú rovnakú vášeň pre inovácie výskum. Nové priateľstvá a spojenia s rovnako motivovanými jednotlivcami vám otvoria dvere k novým možnostiam a inšpiráciám.

Získanie praktických skúseností: Aktívne sa zapojíte do organizácie a koordinácie podujatia. Pomôžete s prípravou experimentov, prednášok a workshopov. Táto prax vám umožní rozvíjať vaše komunikačné, organizačné a tímové zručnosti.

Inšpirácia rozšírenie obzorov: Európska noc výskumníkov je skvelou príležitosťou spoznať rôzne oblasti výskumu. Budete svedkami úžasných objavov a inovácií, ktoré menia svet. Získate náhľad do sveta vedkýň a vedcov a objavíte, ako ich práca ovplyvňuje každodenný život. Táto skúsenosť vám môže priniesť inšpiráciu pre váš vlastný rozvoj.

Neváhajte a kontaktujte nás na: info@sovva.sk

Skúsenosti našich dobrovoľníkov z roku 2023:

Rozhovor s dobrovoľníčkou Miškou

„Dobrovoľníctvo na Európskej noci výskumníkov bola neuveriteľne obohacujúca skúsenosť a počas môjho pôsobenia na noci som sa veľa naučila. Dobrovoľníctvo na takomto podujatí u mňa posilnilo dôležitosť tímovej práce, získala som praktické skúsenosti v rámci organizácie podujatia, či riešenia problémov za pochodu…“

Čítajte ďalej ->


Rozhovor s dobrovoľníčkou Hanou

„Svoju participáciu hodnotím pozitívne, mala som dostatočne veľa prestávok a aj dosť práce, takže som si akciu užila. Keďže som počas dňa rozdávala organizačné pokyny, tak som sa naučila, ako stručne naformulovať vetu, ktorá bude obsahovať všetky potrebné informácie.“

Čítajte ďalej ->

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *