Medzinárodná interdisciplinárna súťaž pre študentov a začínajúcich profesionálov

Ktorú stenu prelomí váš výskum? Prezentujte svoj inovatívny nápad len za tri minúty a predstavte prelom, ktorý má pozitívny vplyv na vedu a spoločnosť.

Falling Walls Lab je svetová súťaž v prednášaní a networkingové fórum, ktoré spája interdisciplinárnu skupinu študentov a začínajúcich profesionálov. Poskytuje priestor pre prelomové myšlienky na globálnej aj lokálnej úrovni a podporuje účastníkov v prezentácii ich inovácií a rozvíjaní komunikačných zručností, čím podporujú spoluprácu a vytvárajú priestor pre vplyvnú a udržateľnú komunitu.

Falling Walls Lab Slovakia

FWLS je súťaž mladých vedcov na Slovensku, organizovaná v rámci prestížneho celosvetového podujatia Falling Walls Lab. Finále tejto súťaže sa uskutočňuje každoročne 8. novembra pri príležitosti výročia pádu berlínskeho múru 9. novembra 1989.

FWLS sa bude konať vo štvrtok 26. septembra 2024!

Prihlásiť príspevok na FWLS 2024 treba do 30. júna 2024 na stránke https://falling-walls.com/lab/apply/.

Falling Walls Lab je jedinečná príležitosť a formát súťaže pre študentov, mladých vedcov a inovátorov prezentovať svoju inovatívnu či prelomovú ideu, projekt alebo výsledok.

Víťaz národného podujatia získava letenku do Berlína a možnosť prezentovať svoj príspevok na svetovom finále pred porotou tvorenou nositeľmi Nobelovej ceny a inými významnými vedcami a inovátormi. Víťaz získava aj vstup na prestížnu Falling Walls Conference.

Do súťaže Falling Walls Lab Slovakia sa môžu prihlásiť študenti, doktorandi, mladí vedci, inovátori, umelci, podnikatelia, pedagógovia a profesionáli. Podmienkou je vek najmenej 18 rokov (v okamihu podania prihlášky) a splnenie najmenej jedného z nasledovných kritérií:

  • Získanie titulu Bc. pred nie viac ako 10 rokmi
  • Získanie titulu Mgr./Ing. pred nie viac ako 7 rokmi
  • Získanie titulu PhD. pred nie viac ako 5 rokmi
  • Študent/študentka zapísaný/á na štúdium na vysokej škole

FWL podujatia vo všetkých krajinách sveta i svetové finále v Berlíne sa uskutočňuje v anglickom jazyku.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a prihláste sa ešte dnes!

Falling walls lab Slovakia

MIESTNI ORGANIZÁTORI A PARTNERI
Spolkové ministerstvo zahraničných vecí Nemecka, Nemecká akademická výmenná služba (DAAD), Univerzita Komenského Bratislava, Slovenské centrum vedecko-technických informácií, Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity SOVVA (Nocvedy).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *